07.01.2015

8 i 9 stycznia, godz. 19.00

KONSERWATOR w Teatrze Komedia

Serdecznie zapraszam!!!

20.06.2014

20, 21, 22 czerwca, godz. 19.00

KONSERWATOR w Teatrze Komedia.

 

Serdecznie zapraszam!

Strona 1 z 10  > >>

... kim jestem?

Volkswagen Castrol Cup

Volkswagen Castrol Cup to nowy cykl wyścigów, którego celem jest nie tylko rywalizacja sama w sobie, lecz także promocja młodych talentów wyścigowych. Zawodnicy ścigają się w identycznych, specjalnie przygotowanych Volkswagenach Golfach, co dodatkowo podnosi poziom i konkurencyjność rywalizacji, bowiem kluczowym czynnikiem są umiejętności zawodników, które bezpośrednio decydują o wynikach.

 

W sezonie 2013 wyścigi są rozgrywane w pięciu krajach: w Polsce, Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji. Organizacja pucharu przewidziana jest co najmniej na trzy sezony. Sezon 2013 składa się z 7 rund, w trakcie których rozegranych zostanie w sumie 14 wyścigów.

Podczas każdego weekendu wyścigowego pierwszego dnia odbywają się dwie sesje treningowe – każda po 30 minut – oraz sesja kwalifikacyjna (także 30-minutowa). Drugiego dnia zawodnicy startują w dwóch wyścigach, które oddziela kilkugodzinna przerwa. Kolejność startu do drugiego wyścigu ustalają wyniki pierwszego z założeniem, że pierwsza ósemka startuje w odwrotnej kolejności.

Dzięki uprzejmości firmy Castrol wziąłem udział w jednej z eliminacji Pucharu- na torze Masaryk Circuit w Brnie.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć: Galeria